O mnie

KIM JESTEM?

Rekruterem, HR Business Partnerem, za którym stoi 16 letnie doświadczenie zawodowe zdobyte podczas pracy w agencjach doradztwa personalnego oraz wewnątrz struktur organizacji na stanowiskach specjalistycznych i kierowniczych.

Wspieram właścicieli małych i średnich firm w rekrutacji i rozwoju personelu. Projektuję narzędzia HR, które służą i ludziom i organizacjom. Moimi Klientami najczęściej są te organizacje, które nie posiadają własnych działów HR, ale chcą rekrutować lepiej i budować swój wizerunek na rynku pracy oraz wśród swoich pracowników.

Lubię mówić, że robię "ludzki" HR - oparty o wartości, skoncentrowany na ludziach, ich potrzebach, motywacjach.

Jestem również współorganizatorką inicjatywy #BiznesMamy i działam na rzecz kobiet, które łączą życie zawodowe (etat, własny biznes) z wychowaniem. Współtworzę przestrzeń, w której mogą dzielić się wiedzą, doświadczeniem, pomysłami, wspierać i nawiązywać nowe relacje.

Prywatnie jestem miłośniczką kawy i wszystkiego, co związane z jedzeniem (gotowanie, smakowanie, czytanie o jedzeniu, oglądanie programów kulinarnych, podróżowanie przez doświadczanie nowych smaków). 

Gdyby połączyć te kilka obszarów mojego życia, śmiało mogę nazwać siebie kucharzem HR :-) - choć niewidocznym dla restauracyjnych gości, w ogromnej mierze wpływa na wizerunek i ocenę firmy.

CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ?

JAK MOŻESZ SIĘ ZE MNĄ SKONTAKTOWAĆ?

💻 poprzez LinkedIn w wiadomości prywatnej
✉️ e-mail: hr@skillsinmotion.pl

Moje podsumowanie zawodowe i rekomendacje znajdziesz pod tym linkiem:  www.linkedin.com/in/katarzyna-dziadkowska