O mnie

KIM JESTEM?

Rekruterem, HR Business Partnerem, za którym stoi 14 letnie doświadczenie zawodowe zdobyte podczas pracy w agencjach doradztwa personalnego oraz wewnątrz struktur organizacji na stanowiskach specjalistycznych i kierowniczych.

Wspieram właścicieli małych i średnich firm w rekrutacji i rozwoju personelu. Projektuję narzędzia HR, które służą i ludziom i organizacjom. Moimi Klientami najczęściej są te organizacje, które nie posiadają własnych działów HR, ale chcą rekrutować lepiej i budować swój wizerunek na rynku pracy oraz wśród swoich pracowników.

Lubię mówić, że robię "ludzki" HR - oparty o wartości, skoncentrowany na ludziach, ich potrzebach, motywacjach.

Jestem również współorganizatorką inicjatywy #BiznesMamy i działam na rzecz kobiet, które łączą życie zawodowe (etat, własny biznes) z wychowaniem. Współtworzę przestrzeń, w której mogą dzielić się wiedzą, doświadczeniem, pomysłami, wspierać i nawiązywać nowe relacje.

Prywatnie jestem miłośniczką kawy i wszystkiego, co związane z jedzeniem (gotowanie, smakowanie, czytanie o jedzeniu, oglądanie programów kulinarnych, podróżowanie przez doświadczanie nowych smaków).

Gdyby połączyć te kilka obszarów mojego życia, śmiało mogę nazwać siebie kucharzem HR :-) - choć niewidocznym dla restauracyjnych gości, w ogromnej mierze wpływa na wizerunek i ocenę firmy.

CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ?

  • Zrekrutować adekwatnego do potrzeb Twojej firmy pracownika.

  • Zaprojektować proces rekrutacji w Twojej organizacji.

  • Zbudować proces onboardingu (wdrożenia i adaptacji) dla nowych pracowników.

  • Opracować standardy związane z odejściem pracowników z firmy (exit interview, outplacement).

  • Zaprojektować i wdrożyć narzędzia HR, wspierające zarządzanie personelem m.in. model kompetencyjny, karty opisu stanowisk, oceny pracownicze, badanie satysfakcji z pracy.

  • Przeprowadzić diagnozę marki pracodawcy i zaprojektować zmiany w tym obszarze.

JAK MOŻESZ SIĘ ZE MNĄ SKONTAKTOWAĆ?

💻 poprzez LinkedIn w wiadomości prywatnej
✉️ e-mail: hr@skillsinmotion.pl

Moje podsumowanie zawodowe i rekomendacje znajdziesz pod tym linkiem: www.linkedin.com/in/katarzyna-dziadkowska